Агенція «Авіасвіт-Львів» успішно працює на ринку з 2007 року. Ідея агенції полягала у створенні «одного вікна» для вирішення усіх питань з подорожі.
Зручність даної концепції оцінили наші корпоративні клієнти і, проявивши високу степінь довіри, активно користувались нашими послугами, тим самим остаточно переконали нас у правильності обраного нами шляху.

У якості офіційного Агента ми співпрацюємо з більш ніж 50 найбільших міжнародних та українських регулярних авіакомпаній, а також оформляємо перельоти на рейси європейських та світових «Іоw-cost» авіакомпаній, залізничних та автобусних перевізників.
У 2007 році ми отримали ліцензію Державної Служби Туризму і Курортів і є туристичним агентом близько 40 туроператорів на ринку масового та індивідуального туризму і пропонуємо нашим клієнтам найширший спектр туристичних послуг .

Маючи великий досвід в організації ділових та індивідуальних подорожей ми оперативно допоможемо підібрати для наших клієнтів вигідні та зручні маршрути, періоди поїздок, зможемо запропонувати додаткові та спеціальні послуги перевізників та готелей.

Для нас важливий кожен клієнт і ми незаперечно слідуємо нашому принципу вже більше 13 років: максимальна увага та індивідуальний підхід.

 

Ми ніколи не зупиняємось на досягнутому і на сьогоднішній день сміливо стверджуємо, що наш клієнт має 4 вагомих причини  працювати з нами:

  1. Робота агенства з 2007 року переросла в досвід і професійнісь нашого персоналу і отримала довіру тисяч клієнтів.
  2. Знаємо специфіку роботи з індивідуальними замовниками, фірмами та підприємствами .
  3. За однією адресою замовник отримує комплекс послуг: квитки , бронювання готелю, страхівку, візову підтримку, екскурсійне обслуговування, оренду автомобіля, квитки на концерти і матчі, бронювання столиків в ресторанах, корисні рекомендації та поради.
  4. А скільки коштує Ваш час, коли Ви самостійно організовуєте свою подорож?? Ми знаємо, як заощадити Ваш час і кошти.
Translate »