Просто , швидко , зручно….

Набувши певного досвіду роботи в авіагалузі я зрозуміла важливу для себе річ. Ми, працівники авіаагенств продаємо квитки подорожуючим за схемою “куди вам потрібно – це коштує стільки-то – ось Ваш квиток” .

Але отримавши перевізний документ пасажир змушений самостійно, чи з іншим спеціалістом займатися цілим рядом супутніх завдань: бронювання готелю, страхування, візова підтримка , екскурсійне обслуговування , замовлення квитків на концерти і ряд інших.

У вирішенні всіх питань подорожі “в одному вікні” і полягала ідея створення в 2007 році агентства повітряних сполучень “Авіасвіт-Львів “.

В якості офіційного агента ми постійно сертифікуємось Державною Авіаційною Службою і стали партнером  більш ніж 50 найбільших міжнародних та українських авіакомпаній: МІЖНАРОДНІ АВІАЛІНІЇ УКРАЇНИ,  AIR FRANCE, ALITALIA, AUSTRIAN AIRLINES, BRITISH AIRWAYS, EMIRATES, CARPATAIR, CONTINENTAL AIRLINES, CSA CZECH AIRLINES, DELTA AIRLINES, FINNAIR, KLM, LOT, LUFTHANSA, MALEV, PEGASUS,SAS SCANDINAVIAN AIRLINES, TURKISH AIRLINES,  та багатьох інших. Тому маємо можливість надавати нашим клієнтам знижки, які передбачені авіакомпаніями: дитячі, родинні, знижки для пасажирів пенсійного віку. Також пропонуємо спеціальні молодіжні тарифи для студентів і молоді по картках ISIC, ITIC, IYTC.

“Авіасвіт-Львів ” оформляє авіаквитки на рейси європейських та світових перевізників «low-cost» -, Air Berlin, Air One ,Flydubai, Flybe ,Ryanair, Air Arabia, EasyJet, Vueling Airlines, Condor, WizzAir , Germanwings, Norwegian Air та ін.

У 2007 році ми отримали ліцензію Державної Служби Туризму і Курортів і є агентом близько 40 туроператорів на ринку масового і індивідуального туризму, серед яких  Корал, Джойн-Ап ,Анекс, ТУІ, Тез-Тур, Оазис, Ідріска, Алголь і багато інших, тому пропонуємо нашим клієнтам найширший спектр туристичних послуг. Щороку ми підписуємо нові угоди з операторами, які починають діяльність на туристичному ринку України .

Завдяки всім своїм досягненням і досвіду вираз “ ми цього не пропонуємо”  в нашій роботі  не використовуємо.

 

Ми ніколи не зупиняємось на досягнутому і на сьогоднішній день сміливо стверджуємо, що наш клієнт має 4 вагомих причини  працювати з нами:

  1. Робота агенства з 2007 року переросла в досвід і професійнісь нашого персоналу і отримала довіру тисяч клієнтів.
  2. Знаємо специфіку роботи з індивідуальними замовниками, фірмами та підприємствами .
  3. За однією адресою замовник отримує комплекс послуг: квитки , бронювання готелю, страхівку, візову підтримку, екскурсійне обслуговування, оренду автомобіля, квитки на концерти і матчі, бронювання столиків в ресторанах, корисні рекомендації та поради.
  4. А скільки коштує Ваш час, коли Ви самостійно організовуєте свою подорож?? Ми знаємо, як заощадити Ваш час і кошти.