Німецький лоукостер Eurowings відкрив продаж авіаквитків на новий напрямок з Києва в Дюссельдорф! Вартість квитків в один бік стартує від $49, туди-назад від $99.

Перший рейс заплановано виконати 1 вересня і в подальшому перельоти виконуватимуться три рази на тиждень – щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці.

  • Eurowings – німецька лоукост-компанія, що базується в Дюссельдорфі та належить групі компаній Lufthansa. Авіапарк компанії налічує 139 літаків Airbus A319, A320 та A330. Авіакомпанія має добре розвинуту маршрутну мережу та здійснює польоти у 210-ти напрямках. Нагадаємо, що в 2017 році ми повідомляли про намір Eurowings літати із Києва в Берлін з 2018 року, однак ці рейси так і не запустили.

Тарифи Eurowings:

Базовий тариф авіакомпанії Basic передбачає можливість перевезення ручної поклажі вагою 8 кг та розміром 55x40x23 см, без 100% гарантії, що вона летітиме в салоні літака. Середній тариф Smart передбачає 23 кг багажу, ручну поклажу (велику та маленьку), вибір місць в салоні літака, пріоритетну посадку та можливість реєстрації в аеропорту. Топовий тариф BIZclass передбачає політ в зручних сидіннях, харчування на борту літака та можливість перевезення двох багажів та двох великих ручних поклаж.

Зазначимо, що наразі в’їзд в Німеччину заборонений, окрім для:

  • громадян України, які є членами родин громадянина ЄС або Великої Британії, Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії, Швейцарії) – з метою транзиту в країну проживання.
  • громадян України, які мають  право на довгострокове перебування в державах-членах ЄС (дозвіл на перебування/довгострокова віза, наприклад, для навчання або роботи), за умови, що вони повернуться в місце звичайного проживання.
  • громадян України, які виконують важливі функції (дипломати, члени екіпажів літаків, учасники вантажних перевезень тощо).

Авіаквитки та тури – обирай з нами!

Гарячі пропозиції також на сторінці Авіасвіт Львів у Facebook.

Також на Телеграм канал – Авіасвіт-ЛьвівBooking.com