Щоб дуже захотіти в Хорватію, достатньо просто загуглити фото, а квитки придбати у Avia-svit.com.ua. Київ – Дубровнік – від 5600 грн

Але досить бажати, час летіти!!!!!! ✈ З 1 квітня країна відкрилася для туристів 🎉

Зібрали короткий чек-ліст, що робити в Хорватії цієї весни.

🇭🇷 Прогулятися вулицями Дубровніка. Топове місце для любителів приголомшливих краєвидів на море і вузьких вуличок зі сходами. А ще це тут знаменита Королівська гавань із серіалу «Гра престолів».

🇭🇷 Поїсти устриць у Стоні. Містечко Стон розташоване всього за 50 км від Дубровніка. Тут є своя оборонна стіна, а за нею — затишні кафе, ресторани й чудовий краєвид на устричні ферми.

🇭🇷 Відвідати хорватський «колізей» у місті Пула. Портове місто Пула колись було центром італійської провінції, тому тут є свій давньоримський амфітеатр. До речі, зберігся він краще за Колізей.

🇭🇷 На пляж — у Спліт. Тут можна пити вино у величному палаці Діоклетіана, а можна знайти безліч розваг на пляжах — від масажів до прогулянок на яхтах.

🇭🇷 Послухати море в Задарі. На набережній знаходиться знаменитий «морський» орган, який перетворює морський вітер на медитативну музику.Для в’їзду в Хорватію потрібен негативний ПЛР-тест або антиген-тест, зроблений не пізніше ніж за 48 годин до в’їзду.

Авіаквитки та тури – обирай з нами!

Гарячі пропозиції також на сторінці Авіасвіт Львів у Facebook.Booking.com