Дуже часто пасажири вважають, що поняття трансфер і транзит в авіації це одне і те ж. Обидва терміни використовуються по відношенню до пересадки з рейсу на рейс в найбільшому аеропорту. Але насправді – це два різних поняття. І збори, які включають в авіаквитки, для цих процесів різняться. Так чим же відрізняється трансфер від транзиту в аеропорту?

Трансфер

Трансфер – це процес пересадки з рейсу на рейс в аеропорту з виходом з літака. Наприклад, пасажир вилітає рейсом Turkish Airlines з Києва, летить до Стамбула, там виходить з літака і пересідає на рейс в Нью-Йорк. Саме такий процес називають трансфером, а пасажира – трансферним. При цьому з моменту прильоту до моменту вильоту наступним рейсом має пройти не більше 24 годин.

Транзит

Під час транзиту пасажир прилітає в аеропорт, не виходить з літака, а потім цим же літаком летить далі. Наприклад, у Turkish Airlines транзитний рейс виконується за маршрутом Стамбул-Мехіко-Канкун. Авіакомпанія продає квитки відразу на ділянки Стамбул-Мехіко і Стамбул-Канкун.По прильоту в Мехіко з авіалайнера виходять пасажири, які слідували до цього міста. А ось ті, хто летить в Канкун, залишаються в салоні. Саме їх називають транзитними пасажирами.Також транзитом називається ситуація, коли літак робить технічну посадку для дозаправки. В такому випадку пасажири залишаються в салоні. Іноді їх можуть відправити в термінал, якщо це необхідно зробити з техніки безпеки або якщо технічна зупинка зайняла занадто багато часу.

Авіаквитки та тури – обирай з нами!

Гарячі пропозиції також на сторінці Авіасвіт Львів у Facebook.

Також наш Телеграм канал – Авіасвіт-ЛьвівBooking.com