7 порад для бізнес подорожі

Опубліковано: 17/08/2018

1.Зберігайте ваші паспорти та інші проїзні документи в порядку

Здається досить очевидним, правда? Проте повірте, це не так.

Перевірте паспорт та інші проїзні документи перед подорожжю. Якщо вам потрібна віза залиште достатньо часу для того щоб виготовити її, тому що деякі посольства можуть повільно  виготовляти документи або процес отримання візи може бути трохи ускладненим.

 

2.Оформіть медичне страхування для подорожі закордон

Страхування - ваш гарант безпеки. Це, мабуть, найбільш виправдане вкладення, яке ви можете зробити перед поїздкою. Його варто зробити не тільки заради того, щоб успішно здати документи візу та перетнути кордон.  

По-перше, оформивши страховий документ, ви отримаєте можливість консультації з 24-годинний гарячої лінії в разі стресових ситуацій. По-друге, ви зможете відшкодувати свої витрати на лікування або додаткове проживання через затримку або скасування рейсу після повернення. І по-третє, ви будете почувати себе куди комфортніше, знаючи, що вашій  подорожі нічого не загрожує, що б не трапилося. Вибирати страховку варто в залежності від мети і призначення вашої поїздки.

В будь-якому випадку, завжди треба носити з собою маленьку аптечку з рецептурними ліками, а також інші ліки, які можуть знадобитись.

 

3.Зареєструйтесь в програмі лояльності авіакомпаній

Програми лояльності, які пропонуються авіакомпаніями пасажирам, дозволяють накопичувати милі або бали за польоти, а потім використовувати їх для придбання безкоштовних квитків, підвищення класу обслуговування та отримання інших бонусів.

Офіційно, крім однієї вибраної авіакомпанії в програмі лояльності беруть участь інші авіакомпанії, що входять в спільний альянс, а також різні готелі, фірми з оренди машин та інші учасники туристичної індустрії.

 

 4.Бронюйте комфортне місце для проживання

Туристи зазвичай не проти зупинитися у хостелі, але завжди уникають цього коли подорожують з бізнес метою. Так як, потребують комфортного сну, особливо якщо в них був довгий день і розписаний графік, який починається зранку.

Найкращий варіант, який можна вибрати, коли ви подорожуєте з бізнес метою це орендувати апартаменти, особливо якщо бізнес подорож є довшою ніж декілька тижнів. Чим краще в апартаментах ніж в готельному номері, так це тим, що апартаменти просторіші і там відчуваєш себе більш у домашній атмосфері. Хороші апартаменти є зі всіма зручностями такими як: зручне ліжко, простора ванна, зручні крісла та телевізор, повне кухонне обладнання та деколи пральна машина та праска з дошкою для прасування.

 

5.Впевніться в наявності wifi

З досвіду - іноді доводиться покладатися на місцеву кав'ярню, оскільки Wi-Fi у деяких готелях практично не працює.

Хороший шлях обійти цю проблему це носити портативний бездротовий пристрій, такий як Tep Wireless. Це заощаджує час на шукання місця з хорошим Wi-Fi та отриманням локальної SIM-карти, оскільки він з'єднує до 5 пристроїв одночасно.

 

6.Розумно пакуйте речі

Пакування речей для ділової поїздки - це не те ж саме, що й пакування речей до відпустки. Існує безумовне правило,  що на бізнес зустрічі потрібно охайно виглядати. Варто завжди переконатись у тому, що взяли декілька пар штанів (спідниць), пару сорочок та оптимальне взуття, яке можна взути і на зустріч, і на вечірку.

Пакування речей в спеціальні контейнери допоможе зберегти їх у валізі і мінімізувати ризик того, що вони помнуться.

Крім цього варто покласти чистий одяг і в ручну поклажу, на випадок, якщо зареєстрований багаж загубиться. Чудово мати якийсь чистий одяг, який можна одягнути після довгої подорожі.

 

7.Їжте здорову їжу та пийте багато води

Конференції та бізнес зустрічі  - в них у всіх є дещо спільне-багато хорошої їжі та багато алкоголю на завершення. Проте вся ця їжа та весь цей алкоголь не завжди є дійсно корисним. Дослідження показали, що алкоголь та переїдання впливає на сон та працездатність.

Всім нам подобається куштувати нову їжу, але якщо це бізнес подорож, варто намагатись їсти як можна більше здорової їжі та пити багато води, щоб уникнути зневоднення.

Назад до новин