Wizz Air збільшує норми провозу ручної поклажі!!!

Опубліковано: 31/10/2017

Wizz Air збільшує норми провозу ручної поклажі!!!

Угорський лоукостер Wizz Air вводить новий стандарт безплатної ручної поклажі розміром 55x40x23cм та вагою до 10 кг, тим самим відмінивши, з 29 жовня, існуючий на сьогодні поділ ручної поклажі: на маленьку-безплатну (42х32х25см) та велику-платну (56х45х25 см)

Також  авіаперевізник оголошує про новий варіант послуги під назвою WIZZ Priority для пасажирів. WIZZ Priority тепер включає:

  • Пріоритету посадку;
  • Можливість взяти додаткову маленьку сумку з розмірами 40x30x18cм (напр.: фотоапарат, сумка з портативним комп'ютером чи маленька жіноча сумка) в салон літака, яка повинна бути  розміщена під сидінням.
  • Гарантію того, що Ваша ручна поклажа буде розміщена в салоні літака (ця гарантія надається також для тих пасажирів, які  придбалив WIZZ Go, WIZZ Plus та WIZZ Privilege Pass)

Потрібно також зазначити, що послуга WIZZ Priority надає пасажирам пріоритет під час посадки в літак, але НЕ передбачає пріоритету під час реєстрації та контролю на авіабезпеку. Якщо пасажир бажає швидко пройти перевірку на авіаційну безпеку, для цього можна замовити послугу SECURITY FAST TRACK.

Пасажири, які все ж таки НЕ бажають платити за пріоритетну посадку, не матимуть гарантії перевезення ручної поклажі на борту і з великою ймовірністю їх ручна поклажа буде переміщена у багажний відсік обслуговуючим персоналом перед посадкою у літак та повернута після приземлення.

Схоже на те, що угорська авіакомпанія має ті ж проблеми, що і Ryanair. Представники ірландської авіакомпанії скаржились на те, що пасажири беруть з собою на борт занадто багато ручної поклажі. У зв’язку з цим, частину ручної поклажі перед посадкою у повітряне судно – забирає наземний обслуговуючий персонал, та розміщує у багажному відсіку літака

Назад до новин