Посадковий талон МАУ коштує 10 євро.

Опубліковано: 01/10/2017

З 1 жовтня отримати посадковий талон на стійці реєстрації на власні регулярні рейси авіакомпанії "Міжнародні Авіалінії України" можна буде лише за додаткову оплату.

Пасажирам економ-класу усіх середньомагістральних рейсів та рейсів по Україні доведеться заплатити за роздрук талону в аеропорту 10 євро у місцевій валюті.

"Перевід сервісів в цифрову площину дає нам можливість зменшити видатки на утримання стійок реєстрації і персоналу хендлінгових компаній в базовому та зовнішніх аеропортах, відкриває перед нами нові можливості по зниженню вартості квитків для пасажирів. Сподіваємось, подорожуючі досить швидко звикнуть до нововведення, оцінять зручність та переваги віддаленої реєстрації і будуть витрачати значно менше часу на передпольотні формальності", - пояснили в компанії.

В той же час, усі пасажири МАУ можуть користуватись безкоштовною опцією віддаленої реєстрації на рейс. Для цього необхідно скористатись онлайн-реєстрацією на сайті чи за допомогою мобільного додатку. 

Талони необхідно роздрукувати чи зберегти в портативний пристрій і пред'явити співробітнику контролю в паперовому чи цифровому вигляді.

Нагадуємо, що Авіасвіт допомагає своїм клієнтам, у вирішенні усіх супутніх процедурних моментів, які стосуються перельотів!

Назад до новин

  • Неприборканий Неаполь
  • Неприборканий Неаполь

   З появою прямих рейсів з України до Італії, досліджувати яскраві та колоритні місця цієї країни стало...

   15/06/2018

 • Правила бронювання

  Форми оплати

   

  • Готівкою
   (в касі агенства за адресою: м.Львів, вул. Політехнічна 6/1, “АвіаСвіт-Львів")...
  • Банківський переказ
   Якщо Вам зручно оплатити шляхом банківського переказу...
  • Розрахунок платіжною карткою
   Якщо Ви бажаєте оплатити і відразу отримати квиток не виходячи з дому, то спосіб розрахунку платіжною карткою стане в пригоді...
  • Оплатити тут
   У випадку, якщо Ви здійснили бронювання по телефону або е-mail та бажаєте купити квиток, проте жоден з вищезазначених способів оплати не підходить, тоді можете скористатися формою
 • Перевірка
  бронювання