Віза до Таїланду - нові правила!

Опубліковано: 14/09/2017

З початку вересня вартість отримання візи по прибуттю в Таїланд для громадян 19 країн, в тому числі і України, знову складатиме 2 000 таїландських батів (еквівалент приблизно 65 $). 

В Таїланді різко зросла кількість іноземних туристів, що збирають гроші просто на вулиці на продовження подорожі чи на квиток додому. В тайських містах все частіше можна зустріти молодих людей європейської зовнішності, що сидять на тротуарі з табличками "Збираю на рафтинг", "Я подорожую по Азії без грошей, будь ласка, підтримайте мою поїздку" і т.д. Це явище не подобається ні місцевій владі, ні місцевим жителям.

В рамках боротьби з цією ситуацією, імміграційна служба посилила контроль на в'їзді до країни, перевіряючи, скільки коштів ввозять з собою туристи. У зв'язку з цим Туристична організація Таїланду (ТАТ) випустила пам'ятку, в якій говориться, що кожен гість країни повинен мати закордонний паспорт, діючий, як мінімум, шість місяців після закінчення подорожі, зворотній квиток і гроші ГОТІВКОЮ.

Власник туристичної візи, повинен мати при собі, як мінімум, 20 тисяч бат ($600) на особу чи еквівалент цієї суми в іншій валюті. На сім'ю - 40 тисяч бат ($1200) чи еквівалент в іншій валюті.

Якщо турист планує подавати заявку на візу по прибуттю, то повинен мати при собі від 10 тисяч бат на особу ($300) чи 20 тисяч бат на сім'ю. Важливо знати, що мова йде саме про суму готівкою на момент прибуття в Таїланд. Кошти на банківських картах не враховуються співробітниками міграційної служби.

Міграційна служба, незалежно від місця перетину кордону Таїланду, буде проводити вибіркові перевірки, тому ТАТ рекомендує подорожуючим бути підготовленими. Якщо турист не може надати підтвердження наявності коштів, то офіцери служби імміграції будуть розглядати кожен конкретний випадок і приймати рішення, дозволяти в'їзд чи ні.

Назад до новин

  • Неприборканий Неаполь
  • Неприборканий Неаполь

   З появою прямих рейсів з України до Італії, досліджувати яскраві та колоритні місця цієї країни стало...

   15/06/2018

 • Правила бронювання

  Форми оплати

   

  • Готівкою
   (в касі агенства за адресою: м.Львів, вул. Політехнічна 6/1, “АвіаСвіт-Львів")...
  • Банківський переказ
   Якщо Вам зручно оплатити шляхом банківського переказу...
  • Розрахунок платіжною карткою
   Якщо Ви бажаєте оплатити і відразу отримати квиток не виходячи з дому, то спосіб розрахунку платіжною карткою стане в пригоді...
  • Оплатити тут
   У випадку, якщо Ви здійснили бронювання по телефону або е-mail та бажаєте купити квиток, проте жоден з вищезазначених способів оплати не підходить, тоді можете скористатися формою
 • Перевірка
  бронювання