Ernest Airlines розпочне польоти з Києва та Львова до Італії!

Опубліковано: 04/09/2017

Італійська авіакомпанія Ernest Airlines ще цього року почне польоти з київського аеропорту Жуляни до Бергамо та Неаполя, а також зі Львова до Бергамо, Венеції та Неаполя.

Перельоти з Києва до Бергамо стартують 4 грудня, а до Неаполя - 9 грудня і виконуватимуться двічі на тиждень по понеділкам та суботам. В період новорічних свят авіакомпанія тимчасово додасть третій рейс по середам.

Рейси зі Львова до Бергамо стартують 20 жовтня, а до Венеції та Неаполя - 8 грудня. За усіма трьома напрямками перельоти будуть виконуватись двічі на тиждень по п'ятницям та неділям.

Квитки на нові рейси уже доступні для бронювання по ціні від 50 євро в один бік чи від 100 євро у два боки. У вартість входить перевезення ручнї поклажі вагою до 10 кг і з габаритами до 55х35х25 см.

Перевезення багажу до 15 кг обійдеться в 8 євро при оплаті заздалегідь. Якщо вага багажу складатиме 15-20 кг, то багажний збір складе 14 євро, а для валізи вагою 20-25 кг - 19 євро. 

Ernest Airlines є невеликою авіакомпанією з флотом з двох літаків A320 і A319. На даний момент авіакомпанія виконує рейси з столиці Албанії Тірани до кількох міст Італії.

Назад до новин