Ryanair офіційно розпочав продаж квитків на рейси зі стиковкою!

Опубліковано: 17/05/2017

Лоукост Ryanair офіційно розпочав продаж квитків на свої рейси зі стиковкоюНа даний момент пересадки доступні через римський аеропорт Ф'юмічіно. У випадку, якщо пасажир подорожує з багажем, його речі будуть зареєстровані до кінцевої точки маршруту і перевантажені у Ф'юмічіно службами аеропорту.

Мінімально допустимий час стиковки між рейсами Ryanair в рамках єдиного бронювання становить 150 хв, максимальний - 6 год.

Квитки, куплені на рейси Ryanair зі стиковкою в рамках єдиного бронювання, будуть дорожчими двох квитків, куплених окремо. В залежності від напрямку, сума переплати може становити 8-15 євро в один бік.

Однак по квиткам зі стиковками в рамках єдиного бронювання Ryanair буде відповідати за весь маршрут. У випадку, якщо перший рейс буде скасовано чи запізниться, авіакомпанія перебронює пасажира на наступний рейс чи доставить в початковий пункт подорожі та поверне кошти.

Також пасажири зможуть пропускати сегменти перельоту в рамках свого бронювання, при цьому наступні перельоти, на відміну від практики регулярних авіакомпаній, через неявку на рейс скасовуватись не будуть. Пасажир, що пропустив перший сегмент, буде допущений без штрафів наступні рейси за маршрутом.

Раніше авіакомпанія Ryanair працювала в сегменті ультра-лоу-костів. Дана модель передбачала перельоти лише з точки в точку. Авіакомпанія не продавала квитки зі стиковками в рамках єдиного бронювання, а також не забезпечувала перевантаження багажу службами аеропорта без участі пасажира.

Назад до новин

  • Неприборканий Неаполь
  • Неприборканий Неаполь

   З появою прямих рейсів з України до Італії, досліджувати яскраві та колоритні місця цієї країни стало...

   15/06/2018

 • Правила бронювання

  Форми оплати

   

  • Готівкою
   (в касі агенства за адресою: м.Львів, вул. Політехнічна 6/1, “АвіаСвіт-Львів")...
  • Банківський переказ
   Якщо Вам зручно оплатити шляхом банківського переказу...
  • Розрахунок платіжною карткою
   Якщо Ви бажаєте оплатити і відразу отримати квиток не виходячи з дому, то спосіб розрахунку платіжною карткою стане в пригоді...
  • Оплатити тут
   У випадку, якщо Ви здійснили бронювання по телефону або е-mail та бажаєте купити квиток, проте жоден з вищезазначених способів оплати не підходить, тоді можете скористатися формою
 • Перевірка
  бронювання